Zwiastun anime Cyberpunk: Edgerunners od Studia Trigger

}

Data: 1 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Studio Trigger to jedna z najlepszych wytwórni anime. Zmontowali oni świetny zwiastun promujący Cyberpunk: Edgerunners, 10-odcinkowy serial anime, który swoją premierę będzie miał już we wrześniu, oczywiście na Netflix.

Ten zwiastun przedstawia nową drużynę edgerunnerów, w której znaleźli się: David, Maine, Dorio, Kiwi, Pilar, Rebecca, Lucy, I inni.

Ten serial to opowieść o dzieciaku z ulicy próbującym przetrwać w Night City – mieście przyszłości ogarniętym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Aby przeżyć, stawia wszystko na jedną kartę i postanawia zostać edgerunnerem, czyli jednym z nielegalnie działających najemników zwanych cyberpunkami. Serial produkuje CD PROJEKT RED, czyli firma, która stoi za grą Cyberpunk 2077.

Showrunnerem i producentem wykonawczym jest Rafał Jaki, a w charakterze producentów wspierają go Satoru Homma, Bartosz Sztybor i Saya Elder. Zespół studia CD PROJEKT RED pracuje nad tym serialem już od 2018 r. Przygotowaniem animacji zajmuje się ceniona japońska wytwórnia Studio Trigger, która przeniesie świat Cyberpunka na ekran, nadając mu swój charakterystyczny, dynamiczny styl. Reżyserią serialu zajmuje się Hiroyuki Imaishi.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Człowiek kontra pszczoła – Rowan Atkinson będzie toczył walkę z owadem! Zobacz zwiastun

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.