Zwiastun 4. sezonu serialu ”Doom Patrol”

}

Data: 22 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma HBO Max nareszcie opublikowała pełny zwiastun oczekiwanego czwartego sezonu serialu Doom Patrol. To superbohaterska seria, której postacie wywodzą się z komiksów DC.

W 4. sezonie członkowie Doom Patrol wyruszają w przyszłość, gdzie czeka na nich niemiła niespodzianka. W obliczu zbliżającej się śmierci będą musieli zdecydować co jest dla nich ważniejsze: własne szczęście czy los świata?

8 grudnia zadebiutują dwa pierwsze odcinki. Potem co czwartek, do 5 stycznia premierowo pojawiać będzie się jeden epizod. Pozostałe sześć odcinków pojawi się na HBO Max w późniejszym terminie. Na cały sezon składa się 12 epizodów.

Doom Patrol to serial należący do uniwersum DC, który z platformy DC Universe przeszedł do HBO Max. Na Doom Patrol składają się superbohaterowie, których moce związane są z ich straszliwymi doświadczeniami z przeszłości. Każdy z nich przeżył okropny wypadek bądź był poddany eksperymentom. Teraz jako grupa wyrzutków pod wodzą doktora Nilesa Cauldera bronią Ziemi i ludzi.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dzielnica strachu – będzie 3. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.