Zwiastun 4. sezonu Co robimy w ukryciu – życie wampirów zmienia się!

}

Data: 23 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX opublikowała oficjalny zwiastun oczekiwanego czwartego sezonu komediowego serialu Co robimy w ukryciu. Za produkcję tą odpowiadają utalentowani filmowcy – Jemaine Clementa i Taika Waititi.

Serial Co robimy w ukryciu to swego rodzaju mockument, oparty na filmie z 2014 roku o tym samym tytule. Fabuła serii skupia się na trzech wampirach – Nandorze, Laszlo i Nadji, którzy mieszkają razem na Staten Island. Z pomocą swojego wiernego sługi, człowieka – Guillermo, starają się nauczyć żyć we współczesnym świecie i jak najbardziej wtopić w tłum i nie wyróżniać. Nie zawsze im to wychodzi co powodu wiele zabawnych sytuacji.

Trzeci sezon zakończył się szokującym finałem. Z klatki piersiowej zmarłego wampira energetycznego Colina Robinsona wydostał się Baby Colin. Zobaczymy jak małym opiekuje się Laszlo, który pragnie wychować go na coś innego niż był jego 'ojciec’. Zaś Nandor, Guillermo i Nadja podążyli własnymi drogami. Nandor stara się znaleźć kandydatkę na idealną żonę, Nadja pragnie zrealizować swoje marzenie i otwiera wampirzy nocny klub, a Guillermo napotyka na emocjonalne problemy związane z jego miłością do rodziny i nie tylko.

W rolach głównych powracają Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou, Harvey Guillen i Mark Proksch.

Premiera nowych odcinków Co robimy w ukryciu już 12 lipca na FX i na Hulu.

Źródło: FX

ZOBACZ TEŻ  The Girl From Plainville – zwiastun serialu o trudnej miłości i samobójstwie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.