Świetny zwiastun 3. sezonu The Umbrella Academy

}

Data: 19 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje pełny zwiastun oczekiwanego serialu The Umbrella Academy, którego fabuła opiera się na komiksach Gerarda Way’a i Gabriela Bá .

Fabuła trzeciej serii rozpocznie się w alternatywnej linii czasowej, którą stworzyli członkowie The Umbrella Academy, myśląc że udało im się przywrócić znaną im rzeczywistość. Niestety ich działania w przeszłości zmieniły przyszłość. W tej rzeczywistości The Umbrella Academy nigdy nie powstała, a ich ojciec na swoje dzieci wybrał zupełnie inne osoby tworząc Sparrow Academy.

Członków Akademii Sparrow odegrają Justin H. Min jako inny Ben, Justin Cornwell jako Marcus, Britne Oldford jako Fei, Jake Epstein jako Alphonso, Genesis Rodriguez jako Sloane i Cazzie David jako Jayme. Numerem 7 jest Christopher, kostka zasiewająca egzystencjalny lęk.

Rodzeństwo. Rywalizacja. Nadludzkie moce. Po powrocie do Akademii jej członkowie ścierają się z nowym rodzeństwem Hargreevesów. Tymczasem tajemnicza siła zaczyna siać w mieście zniszczenie.

Premiera 3. sezonu The Umbrella Academy już 22 czerwca. Sezon ten składa się z 10 odcinków.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  8 sezon American Horror Story - co o nim wiemy?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.