Zwiastun 2. sezonu The Wilds

}

Data: 7 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon opublikował oficjalną zapowiedź drugiego sezonu serialu The Wilds, który opowiada o przetrwaniu na wyspie, na której nikt nie jest przypadkiem.

Produkcja opowiada o grupie nastolatek pochodzących z całkowicie odmiennych środowisk, które po katastrofie lotniczej uwięzione zostają na bezludnej wyspie. Aby przeżyć muszą nauczyć się współpracować, co nie będzie łatwe, bowiem ich odmienność powoduje ciągłe sprzeczki. Z czasem jednak dowiadują się o sobie coraz więcej, poznają swoje tajemnice i traumy. Jak się jednak okaże ich umiejscowienie nie jest jednak przypadkowe, bowiem dziewczyny nie trafiły wcale na wyspę przypadkiem…

Teraz okazuje się, że wcale nie są na tej tajemniczej wyspie same. Poniższa zapowiedź potwierdza to co zasugerował nam finał pierwszego sezonu. Na wyspie jest ośmioro chłopców, którzy poddawani są takiemu samemu eksperymentowi jak znane nam bohaterki. Dowiemy się w jaki sposób oni przetrwali i jak to wszystko co przeżyli na nich wpłynęło. Zobaczymy także co się stanie, gdy obie grupy się połączą.

Twórcą i producentem wykonawczym The Wilds jest Sarah Streicher.

Premiera nowych epizodów 6 maja 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Undone – zwiastun 2. sezonu animacji Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.