Zwiastun 2. sezonu serialu Skandal w angielskim stylu

}

Data: 13 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja BBC opublikowała pełną zapowiedź drugiego sezonu serialu Skandal w angielskim stylu. Produkcja ta z pierwszym sezonem zadebiutowała w 2018 roku. Miała być mini serialem, jednak ze względu na odniesiony sukces, zdecydowano się nakręcić drugi sezon.

Drugi sezon opowie nam o jednym z najgłośniejszych angielskich rozwodów. Koniec małżeństwa księżnej Agryll, Margaret Campbell z księciem Ianem okryty był wielkim skandalem. Wszystko zaczęło się kiedy jej mąż znalazł w jej prywatnych rzeczach zdjęcia wskazujące na romansowanie księżnej z wieloma mężczyznami. W trakcie sądowych rozpraw Margaret była oczerniana. Pojawił się oskarżenia o fałszerstwo, kradzież, przemoc, zażywanie narkotyków czy przekupstwo. Kobieta jednak nie poddała się i wykazała się wielką odwagą i wytrwałością, podczas gdy wszyscy jej przyjaciele się od niej odwrócili, a społeczeństwo napawało się jej upadkiem.

W rolach głównych występują Claire Foy i Paul Bettany. Oprócz nich w obsadzie są także Amanda Drew, Richard McCabe, Phoebe Nicholls, Camilla Rutherford, Timothy Renouf, Sophia Myles oraz Oliver Chris. Za serial odpowiadają Sarah Phelps, Anne Sewitsky i Chris Ballantyne.

Premiera na BBC One w Wielkiej Brytanii 26 grudnia 2021 roku. Globalnie serial zadebiutuje na Amazon Prime Video w 2022 roku.

Źródło: Comingsoon


ZOBACZ TEŻ  Raised by Wolves - Ridley Scott bierze się za własny serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.