Zwiastun 2. sezonu serialu Avenue 5

}

Data: 15 września 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO prezentuje oficjalny zwiastun drugiego sezonu komediowego serialu science fiction Avenue 5. W jednej z głównych ról powraca Hugh Laurie.

Okolice roku 2060. Ryan Clark (Hugh Laurie) jest spokojnym, pewnym siebie, wstrzemięźliwym i przystojnym kapitanem statku kosmicznego ”Avenue 5”. Na jego wachcie nic nie może pójść źle. Twarzą i mózgiem projektu Avenue 5 jest miliarder Herman Judd (Josh Gad). Za jego marką kryją się hotele, kluby fitness i przemysł turystyki kosmicznej. Matt Spencer (Zach Woods) to szef działu relacji z klientami, natomiast Karen Kelly (Rebecca Front) to urodzona liderka, która nielegalnie weszła na statek, korzystając z niezbywalnego biletu swojej siostry.

Akcja drugiej serii rozgrywa się pięć miesięcy po nieudanej zmianie trasy tytułowego statku. Załoga za wszelką cenę stara się uspokoić pasażerów i w razie potrzeby ukryć przed nimi obecność na pokładzie coraz bardziej niesfornych podróżnych.

Premiera 8-odcinkowego sezonu drugiego już 10 października.

Źródło: HBO

ZOBACZ TEŻ  Nightflyers - zobacz zapowiedź nowego serialu Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.