Zniewolona – już wkrótce 3. sezon na antenie Telewizji Polskiej

}

Data: 9 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Już niedługo na antenie Telewizji Polskiej zadebiutuje oczekiwany 3. sezon serialu Zniewolona, który swego czasu podbił serca polskich widzów. Niestety do roli Katieriny nie powróci Katerina Kowalczuk, która pożegnała się z produkcją wraz z końcem drugiej serii. Zastąpiła ją Sonya Priss.

Drugi sezon zakończył się nieoczekiwanym zwrotem akcji. Już kiedy wszyscy myśleliśmy, że Katierina w końcu będzie szczęśliwa, bowiem właśnie wyszła za mąż za swojego ukochanego, wszystko potoczyło się inaczej. Do kościoła wpada czarna postać, która godzi świeżo poślubionego mężą Katieriny prosto w serce. Czy mężczyźnie udało się przeżyć?

000dlxg7lirdhdf0 c122 f4 2
fot. tvp1

Jak wynika z niedawno opublikowanego przez Sonyę Priss zdjęcia z nowego sezonu Zniewolonej, raczej mężczyzna nie przeżył zamachu. Widzimy jednak u boku kobiety kogoś nowego.

sonyapriss 251188540 892539881395335 7842712662604807436 n
fot. instagram

Zniewolona to nakręcony z rozmachem kostiumowy serial, który opowiada o pięknej i wykształconej dziewczynie, która walczy o odzyskanie wolności. Zna ona języki obce, maluje, gra na fortepianie, niestety talenty te nie mogą zmienić jej losu, jako osoby urodzonej w niewoli. Katia jest własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie.

Źródło: Świat seriali

ZOBACZ TEŻ  Trinkets – zwiastun nowego serialu Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.