Zniewolona – 4. sezon pod znakiem zapytania

}

Data: 8 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Trwająca na Ukrainie wojna przerwała zdjęcia do czwartego sezonu serialu Zniewolona. Nie wiadomo czy produkcja zostanie ukończona.

Serial Zniewolona to powstająca na Ukrainie produkcja, w której aktorzy mówią w języku rosyjskim. Obecnie zdjęcia do czwartego sezonu zostały zawieszone. Na ten czas nie znane są dalsze losy produkcji.

Zniewolona to nakręcony z rozmachem kostiumowy serial, który opowiada o pięknej i wykształconej dziewczynie, która walczy o odzyskanie wolności. Zna ona języki obce, maluje, gra na fortepianie, niestety talenty te nie mogą zmienić jej losu, jako osoby urodzonej w niewoli. Katia jest własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie.

Drugi sezon zakończył się nieoczekiwanym zwrotem akcji. Już kiedy wszyscy myśleliśmy, że Katierina w końcu będzie szczęśliwa, bowiem właśnie wyszła za mąż za swojego ukochanego, wszystko potoczyło się inaczej. Do kościoła wpadła czarna postać, która ugodziła świeżo poślubionego męża Katieriny prosto w serce.

W czwartym sezonie w obsadzie znajduje się polski aktor – Mikołaj Roznerski, znany m.in. z serialu M jak miłość. Gra on syna Grigorija Czerwińskiego, najmroczniejszego bohatera serialu.

Źródło: Świat seriali

ZOBACZ TEŻ  Zniewolona – już wkrótce 3. sezon na antenie Telewizji Polskiej

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.