w

Znamy już obsadę nowego Roswell

roswell

Trwają prace nad uwspółcześnioną wersją serialu z 1999 roku, Roswell: W kręgu tajemnic. Amerykańska stacja The CW ogłosiła obsadę pierwszego odcinka.

Nathan Parsons wcieli się w rolę Maxa, głównego bohatera, czyli policjanta, który ukrywa prawdę o tym, że pochodzi z innej planety. Lily Cowles zagra Isobel, również kosmitkę. Michael Vlamis wystąpi jako Michael – mężczyzna pragnący uciec z Ziemi. Tylera Blackburna obsadzono w roli sierżanta Alexa Mane wracającego ze służby na Bliskim Wschodzie. Musi on porzucić marzenia o życiu z ukochanym mężczyzną, by sprostać oczekiwaniom ojca. W nowym Roswell wystąpi też Jeanine Mason. Aktorka zagra Liz, główną bohaterkę. Heather Hemmens zobaczymy jako Marię, przyjaciółkę Liz, ekspertkę od mediów społecznościowych.

Za sterami serialu staną Carina Adly MacKenzie i Julie Plec. Plec wyreżyseruje także pilota. Projekt oparto, podobnie jak wersję z 1999 roku, na cyklu książkowym Melindy Metz.

Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

czarne lustro

Powstanie 5 sezon Czarnego lustra

zwiagincew

Zwiagincew przygotuje serial dla Paramount