Znamy już obsadę nowego Roswell

j
}

Data: 7 marca 2018

a

Kategorie: Newsy

Trwają prace nad uwspółcześnioną wersją serialu z 1999 roku, Roswell: W kręgu tajemnic. Amerykańska stacja The CW ogłosiła obsadę pierwszego odcinka.

Nathan Parsons wcieli się w rolę Maxa, głównego bohatera, czyli policjanta, który ukrywa prawdę o tym, że pochodzi z innej planety. Lily Cowles zagra Isobel, również kosmitkę. Michael Vlamis wystąpi jako Michael – mężczyzna pragnący uciec z Ziemi. Tylera Blackburna obsadzono w roli sierżanta Alexa Mane wracającego ze służby na Bliskim Wschodzie. Musi on porzucić marzenia o życiu z ukochanym mężczyzną, by sprostać oczekiwaniom ojca. W nowym Roswell wystąpi też Jeanine Mason. Aktorka zagra Liz, główną bohaterkę. Heather Hemmens zobaczymy jako Marię, przyjaciółkę Liz, ekspertkę od mediów społecznościowych.

Za sterami serialu staną Carina Adly MacKenzie i Julie Plec. Plec wyreżyseruje także pilota. Projekt oparto, podobnie jak wersję z 1999 roku, na cyklu książkowym Melindy Metz.

ZOBACZ TEŻ  Ferajna z Baker Street na oficjalnym zwiastunie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.