w

Znamy datę premiery 6. sezonu Orange Is The New Black!

Orange Is The New Black
Vix

Od premiery piątego sezonu serialu Orange Is The New Black minął już prawie rok. Fani netflixowskiego hitu zdążyli stęsknić się za surowym klimatem więzienia. Tęsknota ta nie będzie jednak trwała długo – pierwszy odcinek kolejnego sezonu zobaczymy już niebawem!

Serial Orange Is The New Black doczekał się szóstego sezonu. Serial ten, emitowany od 2013 roku, przedstawia historię Piper Chapman (Taylor Schilling), uwikłanej przed laty w przemyt narkotyków. Akcja rozgrywa się w żeńskim więzieniu, które okazało się być bardzo intersującym tłem dla osobistych problemów i konfliktów międzyludzkich. Kontynuację tej opowieści będziemy mogli zobaczyć już 27 lipca, bo właśnie wtedy na świat wyjdzie pierwszy odcinek 6. sezonu Orange Is The New Black. Jeśli więc nie wiedzieliście, co będziecie robić w te wakacje, to chyba mamy dla Was propozycję.

Każdy wierny fan serialu z niecierpliwością wyczekuje nowych odcinków i nie było inaczej z miłośnikami Orange Is The New Black – tym bardziej, że sezon piąty miał bardzo otwarte zakończenie. W ostatnim odcinku w żeńskim więzieniu panowały bowiem zamieszki. Napisy końcowe nastąpiły zaraz po scenie, w której główna bohaterka i jej współwięźniarki oczekują na nadejście uzbrojonych strażników więziennych. Wiemy, że część więźniów była już wtedy w drodze do innych więzień.

Dotychczas serial Orange Is The New Black był obsypywany nominacjami do najbardziej prestiżowych nagród, takich jak Złoty Glob, Emmy, People’s Choice czy Satelita. Zarówno jego producenci, jak i członkowie obsady otrzymywali te zaszczytne statuetki. Jak myślicie, czy szósty sezon produkcji okaże się równie dobry co poprzednie?

Ula Zywer

Napisane przez Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

vod

Rynek VOD w POLSCE – VOD.pl górą, Netflix najpopularniejszy z zagranicznych

stranger things casting 777x437

Co o 3. sezonie Stranger Things mówi jeden z aktorów?