Znamy datę premiery 4. sezonu serialu ”Sukcesja”

}

Data: 26 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Serial HBO Original Sukcesja wraca z czwartym sezonem! Premierowe odcinki będzie można oglądać już od 27 marca w HBO Max. Już teraz zobaczcie pierwszy zwiastun serialu.

Historia rodziny Roy’ów, czyli Logana Roy’a oraz czworga jego dorosłych dzieci, do których należy firma Waystar Royco – jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom losy i rozterki, z którymi muszą się zmierzyć członkowie tej wpływowej rodziny. Teraz waży się ich przyszłość, bo starzejący się ojciec, będący także głową firmy, zaczyna wycofywać się z działalności. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę – między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem.

Do obsady w 4. sezonie dołączą: Annabeth Gish, Adam Godley, Eili Harboe, and Jóhannes Haukur Jóhannesson. 

Źródło: HBO Max

ZOBACZ TEŻ  Horror of Dolores Roach – Amazon zamawia nowy serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.