Znaki – polski serial na AXN już od dzisiaj

10 października 2018 | Newsy

j

Telewizja AXN prezentuje polski serial kryminalny Znaki, którego akcja rozgrywa się w Górach Sowich. Premiera już dzisiaj.

Góry Sowie to kraina tajemnic i legend powtarzanych przez mieszkańców i turystów z pokolenia na pokolenie. Staną się one tłem historii związanej ze zbrodniami z czasów II wojny światowej. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami thrillera obyczajowego.

ZOBACZ TEŻ  Made for Love – pierwsza zapowiedź czarnej komedii z Cristin Milioti od HBO Max

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram