Żmijowisko – to nowy serial Canal +. W sieci pojawił się fragment produkcji!

3 września 2019 | Newsy

Żmijowisko to nowy polski serial, który powstaje dla Canal +. Oparty jest na książce Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule. W ramach promocji produkcji na oficjalnej stronie serialu na Facebooku pojawił się klip z fragmentem jednego z odcinków, który możecie obejrzeć tutaj.

Jest to serial kryminalny opowiadający o grupie dorosłych już przyjaciół, którzy wraz z rodzinami wyjeżdżają na odpoczynek do tytułowego Żmijowiska. Tam dochodzi do tragedii. Pewnego dnia znika 15-letnia córka jednej z par. Mimo szeroko zakrojonych poszukiwań dziewczynki nie udaje się odnaleźć. Rok później załamany ojciec wraca w to samo miejsce, aby wznowić poszukiwania. Ku jego zaskoczeniu co rusz natrafia na nowe tropy i nowych podejrzanych.

Do obsady należą m.in. Paweł Domagała, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara, Wojciech Zieliński oraz Marta Malikowska. Reżyserem jest Łukasz Palkowski, spod którego skrzydeł wyszedł pierwszy sezon bijącego rekordy popularności Belfra. Za scenariusz odpowiada Dana Łukasińska wraz z autorem powieści Wojciechem Chmielarzem.

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Źródło: canalplus, facebook

ZOBACZ TEŻ  The 100 otrzyma swój spin-off!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram