Zielona Latarnia od HBO Max ma pierwszego reżysera!

}

Data: 28 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO Max postanawia poprawić wizerunek bohatera zwanego Zieloną Latarnią. Ma to miejsce po niezbyt udanym filmie z 2011 roku. Platforma zamówiła serial Green Lantern. Wiadomo już kto zajmie się jego reżyserią.

Dwa pierwsze odcinki wyreżyseruje Lee Toland Krieger. To znany w świecie hollywood reżyser odcinków pilotażowych i pierwszych epizodów. Pracował m.in. przy serialach Superman i Lois, Riverdale, Cień i kość czy Syn marnotrawny.

Fabuła serialu nie jest znana, ale z pewnością oprze się na komiksach od DC. Projekt powstaje we współpracy z Warner Bros. Television. Producentem jest Greg Berlanti, który napisał także scenariusz wraz z Marc’em Guggenheimem i Sethem Grahame-Smithem.

Jeśli zaś chodzi o obsadę to potwierdzono występ Jeremy’ego Irvine’a, który wcieli się w Alana Scotta i Finna Wittrocka jako Guya Gardnera.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Czy w 8 sezonie Gry o tron zginą wszyscy? Tajemnicze słowa wiceprezes HBO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.