Przeczytano:

Zielona Latarnia – już wiosną wystartują zdjęcia do serialu!

02 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Po niezbyt udanym filmie z 2011 roku opowiadającym o przygodach komiksowego bohatera zwanego Zieloną Latarnią, platforma HBO Max postanowiła poprawić jego wizerunek. Zamówiony został serial producentem którego jest Greg Berlanti. Ogłoszono właśnie kiedy ekipa wejdzie na plan.

Produkcja serialu, jeśli tylko wszystko pójdzie zgodnie z planem, rozpocznie się wcześniej niż pierwotnie planowano. Ekipa na planie po raz pierwszy stawić się ma już 12 kwietnia w Los Angeles.

Jak na razie nie wiadomo kto znajduje się w obsadzie. Jeśli chodzi o postacie, jakie wystąpią w serialu to wymienia się m.in. Guya Gardnera, Jessicę Cruz, Simona Baza i Alana Scotta. Scenariusz do serialu piszą Seth Graham-Smith i Marc Guggenheim.

HBO Max złożyło zamówienie na 10 odcinków.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również