Zbrodnie po sąsiedzku z zamówieniem na 3. sezon

}

Data: 12 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu zaledwie dwa tygodnie po premierze kryminalnego serialu Zbrodnie po sąsiedzku (z ang. Only Murders in the Building) dała produkcji zielone światło na realizację trzeciej serii.

Sezon drugi zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji zarówno od widzów, jak i krytyków. Serwis The Hollywood Reporter nazwał serial 'prawdziwym klejnotem koronnym’ platformy Hulu.

Fabuła serialu skupia się wokół trójki początkowo nieznających się ludzi, którzy mają wspólną pasję. Uwielbiają rozwiązywać prawdziwe kryminalne zagadki. Wszystko dobrze do czasu, aż zostają wciągnięci w jedną z nich.

W głównych rolach Steve Martin, Selena Gomez i Martin Short. W drugim sezonie chcą oni zdemaskować zabójcę Bunny’ego Folgera. Jednak w wyniku niefortunnych zbiegów okoliczności, cała trójka zostaje publicznie zamieszana w zabójstwo mężczyzny i teraz wszyscy myślą, że to oni popełnili morderstwo. Stają się także bohaterami podcastu. Teraz nie zostało im nic jak tylko oczyścić się z zarzutów.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Powstanie serial o młodej królowej Charlotte – poznajcie obsadę!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.