w

Zawsze warto ma szansę na powrót?

000ahlbem5trb9gg c122 f4
swiatseriali

Serial Zawsze warto, który zadebiutował jesienią zeszłego roku na antenie Polsatu i emitowany był do wiosny 2020 roku stał się jedną z ofiar koronawirusa. Tuż przed emisją finału Nina Terentiew ogłosiła, że ekipa serialu nie wróci na plan.

Decyzja ta była zaskoczeniem dla wszystkich, bowiem produkcja okazała się sukcesem. Była bardzo chętnie oglądana i otrzymała Telekamerę w kategorii Serial.

Wiarę w produkcję ma Katarzyna Zielińska, która odgrywa w nim jedną z głównych ról. Aktorka wyznała mediom, że dalej mocno wierzy, iż Zawsze warto doczeka się jednak swojej kontynuacji. Jak powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów – Nie padło jeszcze ostateczne ‘nie’!

Wygląda jakby serial jednak nie został oficjalnie skasowany, a jego produkcja po prostu czasowo zawieszona. Chcielibyście jego kontynuacji?

Źródło: światseriali

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

tsddoho ec001

Doogie Howser, lekarz medycyny doczeka się żeńskiego rebootu

bez tytulu 8

La Revolution – serial Netflixa o alternatywnej historii rewolucji francuskiej