Zapowiedziano 8. sezon Fear the Walking Dead i powrót Madison Clark

}

Data: 7 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Właśnie zakończyła się emisja pierwszej, składającej się z ośmiu odcinków części siódmego sezonu Fear the Walking Dead. Od razu zaprezentowano teaser i podano datę premiery sezonu 7B. Poinformowano także o przedłużeniu produkcji na 8. sezon i powrocie jednej z bardzo ważnych postaci.

Już w drugiej połowie 7. serii do roli powróci Kim Dickens. Ponownie wcieli się w Madison Clark. Bohaterkę tą ostatni raz widzieliśmy w 4. sezonie, kiedy to pełna poświęcenia została na stadionie pełnym Szwendaczy. Jej śmierci jednak nie widzieliśmy na ekranie, bowiem nigdy nie została ona pokazana. Z tego powodu fani już od dawna chcieli powrotu tej postaci. Jak widać ich prośby zostały wysłuchane. W ósmym sezonie Madison Clark ponownie wieść będzie pierwszy skrzypce.

Poniżej zapoznać możecie się z pierwszym teaserem sezonu 7B. Zapowiadają się pełne akcji odcinki, tym bardziej, iż dojdzie do otwartej wojny pomiędzy Strandem a Alicją.

Premiera drugiej części 7. sezonu 17 kwietnia 2022 roku.

Źródło: Deadline, Twitter

ZOBACZ TEŻ  Czerwiec w AMC!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.