”Zakłamane życie dorosłych” – zwiastun serialu Netflix o problemach czasu dorastania

}

Data: 9 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Gdy mamy naście lat, słyszymy wiele kłamstw. Jedne nas ranią, a inne pomagają nam dorosnąć. Zerknijcie na pierwszą zapowiedź włoskiego serialu Zakłamane życie dorosłych.

Zakłamane życie dorosłych to serial na podstawie najnowszej powieści Eleny Ferrante, który będzie można oglądać już od 4 stycznia 2023 roku, tylko na Netflix.

Reżyserem serialu jest Edoardo De Angelis, a w rolach głównych występują Valeria Golino, Alessandro Preziosi, Pina Turco i Giordana Marengo.

Oto opis fabuły powieści:

Najnowsza powieść Eleny Ferrante, zadającej pytania, kim się stajemy i po co dorastamy, a także do kogo ostatecznie stajemy się podobni. Giovanna nie jest już dziewczynką, a jej niewinne odbicie w lustrze w końcu się zmienia. Teraz zaczyna przypominać twarz złośliwej kobiety. Czy jednak jest to jej prawdziwe oblicze? Czy może odkryć samą siebie w swoim wnętrzu? Neapol to miejsce równie rozdarte. Dwie jego części kierują się wzajemnym strachem oraz nienawiścią. Z jednej strony jest to wytworne miasto pełne piękna. Z drugiej strony bywa pospolite i krzykliwe. Giovanna będzie musiała dorosnąć pomiędzy twymi dwoma skrajnymi stronami. Czy wybierze jedną z nich? Dziewczyna jest zmuszona upadać oraz znów się podnosić, uciekać w jedną skrajność, a potem w drugą, żeby odnaleźć w końcu odpowiedź na swoje pytania. Czy wyjdzie z tego zdezorientowania zwycięsko?

Źródło: Netflix, Tantis

ZOBACZ TEŻ  Resident Evil – pierwsze plakaty promujące serial. Znamy też datę premiery

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.