w

Zagubieni w kosmosie sezon 2. – finałowy zwiastun!

media cache article cover 2018 05 180418100354 lost in space exlarge 169

Uwięziona w kosmosie rodzina Robinsonów powraca. Już w tym miesiącu na Netflixie zadebiutuje drugi sezon serialu Zagubieni w kosmosie. Zobaczcie finałową zapowiedź zwiastującą nową epicką przygodę.

Akcja serialu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, na 30 lat do przodu. Rodzina Robinsonów zostaje wybrana do opuszczenia Ziemi w celu skolonizowania kosmosu. Jednak w drodze na planetę przeznaczenia dochodzi do komplikacji i rozbitkowie lądują na nieznanej ziemi. Od teraz muszą walczyć o przetrwanie. Najmłodszy z rodziny, Will nawiązuje niezwykłą i zaskakującą więź z robotem-kosmitą zamieszkującym ową planetę. W drugim sezonie akcja serialu skupi się na poszukiwaniach robota, który zaginął, a bez którego rodzina ma dużo mniejsze szanse na przetrwanie.

Premiera nowych epizodów serialu już 24 grudnia br.

Poniżej plakat promujący produkcję.

buqoumgqehcyqjkaxrzc
netflix

Źródło: tvguide

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pobrane 1

Shrill sezon 2. -zobaczcie zapowiedź!

you season 2 e1575563681885

Ty sezon 2. – jest pierwsza zapowiedź kontynuacji!