Zagubieni w kosmosie sezon 2. – finałowy zwiastun!

}

Data: 6 grudnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Uwięziona w kosmosie rodzina Robinsonów powraca. Już w tym miesiącu na Netflixie zadebiutuje drugi sezon serialu Zagubieni w kosmosie. Zobaczcie finałową zapowiedź zwiastującą nową epicką przygodę.

https://youtu.be/Zdgt-JzJ6b0

Akcja serialu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, na 30 lat do przodu. Rodzina Robinsonów zostaje wybrana do opuszczenia Ziemi w celu skolonizowania kosmosu. Jednak w drodze na planetę przeznaczenia dochodzi do komplikacji i rozbitkowie lądują na nieznanej ziemi. Od teraz muszą walczyć o przetrwanie. Najmłodszy z rodziny, Will nawiązuje niezwykłą i zaskakującą więź z robotem-kosmitą zamieszkującym ową planetę. W drugim sezonie akcja serialu skupi się na poszukiwaniach robota, który zaginął, a bez którego rodzina ma dużo mniejsze szanse na przetrwanie.

Premiera nowych epizodów serialu już 24 grudnia br.

Poniżej plakat promujący produkcję.

buqoumgqehcyqjkaxrzc
netflix

Źródło: tvguide

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron sezon 8. – nowe zapowiedzi!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.