w

Zagubieni w kosmosie – Netflix potwierdza, będzie drugi sezon!

unnamed 2

Netflix potwierdził dziś, że drugi sezon Zagubionych w kosmosie na pewno powstanie, sygnował to hasłem: Więcej niebezpieczeństwa Willu Robinsonie!

Serial ten produkuje dla Netflixa Legendary Television, a główna obsada to Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio i Parker Posey. Producentami wykonawczymi serialu są Zack Estrin, Kevin Burns, Jon Jashni, Matt Sazama oraz Burk Sharpless.

Nie znamy jeszcze daty premiery drugiego sezonu.

Zagubieni w kosmosie – o czym jest?

Zagubieni w kosmosie jest nowoczesną wersją serialu sci-fi z lat 60-tych XX wieku. Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości, 30 lat do przodu. Możliwe stało się zamieszkiwanie i kolonizowanie innych planet i to właśnie Robinsonowie trafili na listę wybrańców, by móc rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. Musieli do tego przejść testy, ale udało się!

Podczas podróży do nowego życia, muszą jednak awaryjnie lądować w nieznanym miejscu, na obcej planecie. Konieczna jest tam współpraca i nawiązywanie nowych sojuszów, bo tylko tak da się przetrwać w obcej rzeczywistości oddalonej o lata świetlne od ich pierwotnej destynacji.

O serialu Zagubieni w kosmosie już pisaliśmy.

Magdalena Bród

Napisane przez Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11

Seriale Showmax – zobacz 7 najlepszych propozycji do obejrzenia na Showmax

Jennifer Love Hewitt

Jennifer Love Hewitt dołącza do obsady 9-1-1