Zagubieni w kosmosie – Netflix potwierdza, będzie drugi sezon!

14 maja 2018 | Newsy

j

Netflix potwierdził dziś, że drugi sezon Zagubionych w kosmosie na pewno powstanie, sygnował to hasłem: Więcej niebezpieczeństwa Willu Robinsonie!

Serial ten produkuje dla Netflixa Legendary Television, a główna obsada to Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio i Parker Posey. Producentami wykonawczymi serialu są Zack Estrin, Kevin Burns, Jon Jashni, Matt Sazama oraz Burk Sharpless.

Nie znamy jeszcze daty premiery drugiego sezonu.

Zagubieni w kosmosie – o czym jest?

Zagubieni w kosmosie jest nowoczesną wersją serialu sci-fi z lat 60-tych XX wieku. Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości, 30 lat do przodu. Możliwe stało się zamieszkiwanie i kolonizowanie innych planet i to właśnie Robinsonowie trafili na listę wybrańców, by móc rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. Musieli do tego przejść testy, ale udało się!

Podczas podróży do nowego życia, muszą jednak awaryjnie lądować w nieznanym miejscu, na obcej planecie. Konieczna jest tam współpraca i nawiązywanie nowych sojuszów, bo tylko tak da się przetrwać w obcej rzeczywistości oddalonej o lata świetlne od ich pierwotnej destynacji.

O serialu Zagubieni w kosmosie już pisaliśmy.

ZOBACZ TEŻ  Eli Roth. Historia horroru – AMC zamawia drugi sezon dokumentu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!