Przeczytano:

Zadzwoń do Saula – finałowy sezon dopiero za rok!

01 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Fani serialu Zadzwoń do Saula będącego spin-offem Breaking Bad, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Choć od premiery piątego sezonu minął już rok, to nadal nie udało się ekipie wejść na serialowy plan. Z tego też powodu finałowego sezonu nie doczekamy się wcześniej niż w pierwszym kwartale 2022 roku.

Winę za opóźnienie finałowego sezonu serialu ponosi panująca pandemia. Ekipa na plan serialu wejść ma dopiero w tym miesiącu, a ten zlokalizowany jest w Nowym Meksyku.

Głównym bohaterem Zadzwoń do Saula jest Saul Goodman/Jimmy McGill, w tej roli Bob Odenkirk. Akcja serialu dzieje się przed wydarzeniami ukazanymi w Breaking Bad. W odcinkach piątego sezonu byliśmy świadkami dokończenia przemiany Jimmy’ego w prawnika Saula.

Źródło: slashfilm

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również