Zabójcza broń – nowy bohater w 3. sezonie

17 września 2018 | Newsy

j

Po zwolnieniu Clance’a Crawforda, który wcielał się w postać Riggsa, twórcy zdecydowali się na wprowadzenie do serialu Zabójcza broń nowego bohatera.

Będzie nim William Cole, którego zagra Seann William Scott. Zgodnie z zapowiedziami, ta zamiana protagonistów zostanie wyjaśniona już w pierwszym odcinku 3. sezonu serialu.

Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź nowych epizodów oraz Seanna Williama Scotta w akcji.

ZOBACZ TEŻ  Powstanie 5 sezon Czarnego lustra

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram