pixel

Przeczytano:

Z miłości do dziecka – nowa telenowela zmierza na TV4

14 01 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja TV4 przygotowała nowość dla fanów telenowel. Już od 1 lutego na jej łamach zadebiutuje światowy hit Televisy Z miłości do dziecka.

To historia rodzin z dwóch różnych światów. Ich losy splótł sześcioletni Nicolas. Jego adopcyjni rodzice Elena i Ernesto od paru lat zmagają się z białaczką syna. Choć stać ich na najdroższe leczenie to nie mogą zostać dawcami szpiku. Próbują więc znaleźć biologicznych rodziców chłopca. Okazuje się to nie być wcale takie łatwe, jednak zatwardziała Elena dopina swego. Odnajdują ojca Nicholasa, który godzi się na przeszczep szpiku. Chłopiec chce wiedzieć kto go uratował i kiedy dowiaduje się, że to jego biologiczny ojciec pragnie kontaktu z nim. Między chłopcem a nim zaczyna rodzić się więź, co nie podoba się Ernesto. Mąż Eleny pokazuje drugą twarz, a Elena jest tym przerażona. To powoduje, iż zbliża się do Pedra, w którym znajduje pocieszenie i oparcie.

W rolach głównych występują Jose Ron, Eva Cedeno i Jorge Salinas. Emisja serialu w TV4 od poniedziałku do piątku o godzinie 16.

Źródło: światseriali

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również