Z archiwum X – FOX pracuje nad serialem animowanym!

29 sierpnia 2020 | Newsy

Popularny serial o agentach biura zajmującego się tajemniczymi i nie dającymi się racjonalne wyjaśnić przypadkami powróci. Stacja FOX zamówiła pilot animowanego serialu noszącego tytuł The X-Files: Albuquerque.

Producentem wykonawczym został Chris Carter – twórca aktorskiego serialu. Oprócz niego funkcję producentów pełnią także Rocky Russo i Jeremy Sosenko, którzy napiszą scenariusz pilotażowego odcinka. W projekt zaangażowany jest także scenarzysta Z archwium X – Gabe Rotter.

Fabuła opowie nam o grupie ekscentrycznym agentów, którzy zajmują się sprawami z Archwium X, które dla Murdera i Scully są zbyt zwariowane, głupie bądź śmieszne. Działają jako zespół B.

Źródło: tvline

ZOBACZ TEŻ  Emmy 2018 - nagrody rozdane, oto lista zwycięzców

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!