Young Rock – zobaczcie zwiastun serialu o młodości aktora o pseudonimie The Rock

19 stycznia 2021 | Newsy

Dwayne Johnson noszący pseudonim The Rock to obecnie jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów. Dla NBC powstaje właśnie serial Young Rock, który skupia się na czasach jego młodości. Sam aktor w mediach społecznościowych opublikował zapowiedź produkcji, którą zobaczyć możecie poniżej.

Produkcja ta skupi się na tych latach aktora, kiedy swoje sukcesy osiągał nie na planie zdjęciowym, a na ringu jako wrestler. W 10 letniego Johnsona wciela się Adrian Groulx, Bradley Constant portetuje aktora w wieku 15 lat, a Uli Latukefu w wieku od 18 do 20 lat. Stacey Leilua wciela się w rolę matki Johnsona, Joseph Lee Anderson w jego ojca, a Ana Tuisila portretuje babcię Johnsona.

Premiera tego autobiograficznego serialu już 16 lutego 2021 roku. Składa się on z 11 epizodów.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TEŻ  Black Narcissus – zakazana miłość na zwiastunie od BBC i FX

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!