Yellowstone sezon 4. – podano datę premiery

22 sierpnia 2021 | Newsy

Paramount Network wyznaczył datę premiery czwartego sezonu swojego hitowego serialu Yellowstone, który opowiada o ranczerskiej rodzinie Duttonów. Produkcja powróci już 7 listopada.

Gościnnie wystąpią Jacki Weaver, Piper Perabo i Kathryn Kelly. Poniżej możecie zobaczyć krótki teaser informujący o dacie premiery.

Widzimy na nim głównego bohatera Johna Duttona, w tej roli Kevin Costner. Leży on zakrawawiony na drodze, co związane jest z końcówką trzeciego sezonu, w której to został postrzelony.

Yellowstone opowiada o rodzinie Duttonów, którzy są właścicielami największego rancza w USA. John Dutton, właściciel farmy żyje w ciągłym strachu, bowiem jego terenami interesują się deweloperzy, Indianie oraz park Yellowstone. Na jego terenach toczy się ciągła walka o ziemskie wpływy.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Rutger Hauer nie żyje. Aktor zmarł w wieku 75 lat.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram