w

Yellowstone sezon 2. – pierwszy zwiastun!

screenrant

Paramount Network na dwa miesiące przed premierą drugiego sezonu Yellowstone opublikował pełny zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć poniżej.

Pełna akcji zapowiedź przynosi dalszą walkę rodziny Duttonów o swoje ranczo. John Dutton, w tej roli Kevin Costner, to właściciel największego rancza w USA. Żyje w ciągłym konflikcie, bowiem jego ziemią interesują się zarówno wielcy amerykańscy deweloperzy, przedstawiciele parku Yellowstone, jak i Indianie. Serial ukazuje nam rzeczywistą współczesną walkę o wpływy ziemskie, która jest brutalna i z prawem nie ma nic wspólnego.

W Polsce serial ten dostępny będziena kanale Paramount Channel Polska. Od 7 kwietnia rozpocznie się emisja 1. sezonu, a w USA 19 czerwca dojdzie do premiery sezonu drugiego.

yellowstone 1024x683

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Źródło: The Verge

Serialowy słownik: Co to jest spoiler?

blank

Claws sezon 3. – jest data premiery i pełny zwiastun!