w

Yellowstone sezon 2. – pierwszy zwiastun!

yellowstone kevin costner
screenrant

Paramount Network na dwa miesiące przed premierą drugiego sezonu Yellowstone opublikował pełny zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć poniżej.

Pełna akcji zapowiedź przynosi dalszą walkę rodziny Duttonów o swoje ranczo. John Dutton, w tej roli Kevin Costner, to właściciel największego rancza w USA. Żyje w ciągłym konflikcie, bowiem jego ziemią interesują się zarówno wielcy amerykańscy deweloperzy, przedstawiciele parku Yellowstone, jak i Indianie. Serial ukazuje nam rzeczywistą współczesną walkę o wpływy ziemskie, która jest brutalna i z prawem nie ma nic wspólnego.

W Polsce serial ten dostępny będziena kanale Paramount Channel Polska. Od 7 kwietnia rozpocznie się emisja 1. sezonu, a w USA 19 czerwca dojdzie do premiery sezonu drugiego.

yellowstone

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Źródło: The Verge

Serialowy słownik: Co to jest spoiler?

thumbnail.46550.4

Claws sezon 3. – jest data premiery i pełny zwiastun!