Yellowstone sezon 2. – pierwszy zwiastun!

5 kwietnia 2019 | Newsy

Paramount Network na dwa miesiące przed premierą drugiego sezonu Yellowstone opublikował pełny zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć poniżej.

Pełna akcji zapowiedź przynosi dalszą walkę rodziny Duttonów o swoje ranczo. John Dutton, w tej roli Kevin Costner, to właściciel największego rancza w USA. Żyje w ciągłym konflikcie, bowiem jego ziemią interesują się zarówno wielcy amerykańscy deweloperzy, przedstawiciele parku Yellowstone, jak i Indianie. Serial ukazuje nam rzeczywistą współczesną walkę o wpływy ziemskie, która jest brutalna i z prawem nie ma nic wspólnego.

W Polsce serial ten dostępny będziena kanale Paramount Channel Polska. Od 7 kwietnia rozpocznie się emisja 1. sezonu, a w USA 19 czerwca dojdzie do premiery sezonu drugiego.

yellowstone

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  DOTA: Dragon's Blood – nadchodzi nowa animacja od Netflixa

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram