Yellowstone przedłużone na 3. sezon!

}

Data: 20 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Paramount Network ogłosił zamówienie trzeciego sezonu serialu Yellowstone z Kevinem Costnerem w roli głównej. W kontynuacji do obsady dołączy Josh Holloway, znany z serialu Zagubieni.

Wczoraj w USA premierę miał drugi sezon serialu, a w Polsce produkcję tą oglądać możemy na kanale Paramount Channel Polska, jednak stacja ta na razie emituje tylko pierwszy sezon.

Trzecia seria składać się będzie z 10. odcinków. Holloway, który dołączy do ekipy aktorów wcieli się w Roarke Carter, bogatego i czarującego biznesmena mającego bardzo ambitne plany wobec stanu Montana.

Yellowstone opowiada o rodzinie Duttonów, którzy są właścicielami największego rancza w USA. John Dutton, właściciel farmy żyje w ciągłym strachu, bowiem jego terenami interesują się deweloperzy, Indianie oraz park Yellowstone. Na jego terenach toczy się ciągła walka o ziemskie wpływy.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Pohamuj entuzjazm powraca z 11. sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.