w

Yellowstone przedłużone na 3. sezon!

yellowstone 2018
film.org

Paramount Network ogłosił zamówienie trzeciego sezonu serialu Yellowstone z Kevinem Costnerem w roli głównej. W kontynuacji do obsady dołączy Josh Holloway, znany z serialu Zagubieni.

Wczoraj w USA premierę miał drugi sezon serialu, a w Polsce produkcję tą oglądać możemy na kanale Paramount Channel Polska, jednak stacja ta na razie emituje tylko pierwszy sezon.

Trzecia seria składać się będzie z 10. odcinków. Holloway, który dołączy do ekipy aktorów wcieli się w Roarke Carter, bogatego i czarującego biznesmena mającego bardzo ambitne plany wobec stanu Montana.

Yellowstone opowiada o rodzinie Duttonów, którzy są właścicielami największego rancza w USA. John Dutton, właściciel farmy żyje w ciągłym strachu, bowiem jego terenami interesują się deweloperzy, Indianie oraz park Yellowstone. Na jego terenach toczy się ciągła walka o ziemskie wpływy.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chambers image 4 600x400

Chambers – Netflix kasuje serial!

the terror season 2 image 6 600x400

The Terror sezon 2. – zapowiedź produkcji osadzonej w czasach II wojny światowej!