Yellowstone przedłużone na 3. sezon!

20 czerwca 2019 | Newsy

Paramount Network ogłosił zamówienie trzeciego sezonu serialu Yellowstone z Kevinem Costnerem w roli głównej. W kontynuacji do obsady dołączy Josh Holloway, znany z serialu Zagubieni.

Wczoraj w USA premierę miał drugi sezon serialu, a w Polsce produkcję tą oglądać możemy na kanale Paramount Channel Polska, jednak stacja ta na razie emituje tylko pierwszy sezon.

Trzecia seria składać się będzie z 10. odcinków. Holloway, który dołączy do ekipy aktorów wcieli się w Roarke Carter, bogatego i czarującego biznesmena mającego bardzo ambitne plany wobec stanu Montana.

Yellowstone opowiada o rodzinie Duttonów, którzy są właścicielami największego rancza w USA. John Dutton, właściciel farmy żyje w ciągłym strachu, bowiem jego terenami interesują się deweloperzy, Indianie oraz park Yellowstone. Na jego terenach toczy się ciągła walka o ziemskie wpływy.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sweetbitter sezon 2. - znamy datę premiery!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram