”Yellowjackets” – serial z drugim sezonem powróci już w marcu!

}

Data: 7 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Uwielbiany przez widzów serial Showtime Yellowjackets powraca z drugim sezonem. Stacja ogłosiła jego datę premiery.

Premiera będzie miała miejsce 24 marca 2023 roku. To w streamingu, a 26 marca pierwszy odcinek wyemitowany zostanie na kanale Showtime.

Oto zapowiedź premiery:

Yellowjackets to survivalowy i psychologiczny dramat o dojrzewaniu z elementem horroru, który opowiada o grupie szalenie utalentowanych piłkarzy z licealnej drużyny. Ich samolot rozbija się i trafiają oni do dziczy na dalekiej północy. Teraz aby przetrwać muszą nauczyć się ze sobą współpracować.

Akcja rozgrywała się w dwóch liniach czasowych. Widzieliśmy bohaterów, którzy starają się jakoś przetrwać w odosobnieniu oraz po 25 latach od tego wydarzenia. Na każdym z nich traumatyczne doświadczenia wywarły wielkie piętno, które w dorosłym życiu nieuchronnie wychodzi na wierzch. To co zaczęło się w dziczy ćwierć wieku temu nie opuściło ich do dnia dzisiejszego.

Drugi sezon przeniesie nas w zupełnie inny klimat. Nasi bohaterowie znajdą się w samym centrum srogiej zimy. Niestety dodatkowe fabularne szczegóły nie są znane.

Serial został stworzony przez Ashley Lyle i Barta Nickersona, którzy opisują go jako epopeję o przetrwaniu, horror psychologiczny i dramat o dorastaniu.

W drugim sezonie zobaczymy trójkę nowych aktorów. To Lauren Ambrose wcielająca się w dorosłą Van, Simone Kessell jako dorosła Lottie i Elijah Wood jako detektyw Walter. Do swoich ról zaś powracają Melanie Lynskey, Tawny Cypress, Christina Ricci i Juliette Lewis.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  ''The Santa Clauses'' – zwiastun serialowej kontynuacji ''Śniętego Mikołaja''

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.