Yellowjackets odnowione na 2. sezon

}

Data: 17 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Showtime zdecydowało się odnowić dramatyczny serial o przetrwaniu Yellowjackets na 2. sezon. Decyzję taką podjęto jeszcze w trakcie emisji pierwszej serii, której finał zaplanowano na połowę stycznia.

Yellowjackets to survivalowy i psychologiczny dramat o dojrzewaniu z elementem horroru, który opowiada o grupie szalenie utalentowanych piłkarzy z licealnej drużyny. Ich samolot rozbija się i trafiają oni do dziczy na dalekiej północy. Teraz aby przetrwać muszą nauczyć się ze sobą współpracować.

Akcja serialu rozgrywa się w dwóch liniach czasowych. Widzimy bohaterów, którzy starają się jakoś przetrwać w odosobnieniu oraz po 25 latach od tego wydarzenia. Na każdym z nich traumatyczne doświadczenia wywarły wielkie piętno, które w dorosłym życiu nieuchronnie wychodzi na wierzch. To co zaczęło się w dziczy ćwierć wieku temu nie opuściło ich do dnia dzisiejszego.

Za serial odpowiadają Ashley Lyle i Bart Nickerson.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  TNT zrezygnowało z 5. sezonu Bibliotekarzy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.