Y: The Last Man odwołany!

}

Data: 18 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial FX Y: The Last Man to produkcja po której z pewnością spodziewaliśmy się naprawdę wiele. Widocznie jednak nie osiągnęła odpowiednich wyników oglądalności, bowiem stacja zdecydowała się ją anulować, nie czekając nawet na finał emisji pierwszego sezonu.

Informację tą podała do publicznej wiadomości Eliza Clark, producentka i showrunnerka serii. Jest ona zawiedziona decyzją stacji, bowiem miała plan na aż pięć sezonów. Nie chce rozstawać się z tą historią i zespołem w nią zaangażowanym. Tym samym produkcja będzie szukała dla siebie nowego domu. Miejmy nadzieję, że go znajdzie.

Do informacji odniosła się także Amber Tamblyn, która w serialu wciela się w Kimberly Cunningham. Na swoim koncie na Twitterze wyraziła wielkie rozczarowanie tą decyzją, ale jest także pełna nadziei i wierzy, iż produkcja znajdzie nowy dom, który da tej historii nowe życie. Jeśli również chcecie dalszego ciągu to atakujcie hasztagiem #YLivesOn.

Y: The Last Man skupia się na losach Yoricka Browna, czyli jedynego mężczyzny, który – wraz ze swoja kapucynką – przetrwał tajemniczą plagę. Efektem zagadkowej katastrofy stało się zniknięcie z powierzchni Ziemi wszystkich mężczyzn i samców ssaków. Kobiety układają sobie życie bez brzydszej płci, a Yorick wyrusza na poszukiwania swojej dziewczyny mając nadzieję na przywrócenie tego co zostało utracone i stworzenie czegoś lepszego.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Dom grozy - nowe nazwiska w spin-offie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.