Y: The Last Man – jest plan na pięć sezonów

}

Data: 6 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Eliza Clark, showrunnerka serialu FX Y: The Last Man, opartego na serii graficznych powieści poinformowała, iż ma plan, aby ukazać całą fabułę w pięciu sezonach.

W jednym z ostatnich wywiadów Clark stwierdziła, iż aby przełożyć na ekran komiks, który zawiera tak dużą ilość numerów, a co za tym idzie materiału źródłowego, potrzeba pięciu lub sześciu sezonów.

Nie zdradzając niczego, komiks jest świetnym materiałem, ale serial będzie miał swoje własne zwroty akcji. Uważam, że telewizyjne produkcje, są najlepsze do pięciu sezonów. – powiedziała Clark

Pierwszy sezon, który zadebiutuje już 13 września, ukaże nam początek kataklizmu i kolejne tygodnie po nim. Zobaczymy jak osamotnione kobiety radzą sobie na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Serial zrobiony jest w kinowym stylu, z wielkim rozmachem i mnóstwem szczegółów. Trudnością było włączenie do produkcji małpki, która powstała w CGI, tak, aby wyglądała ona niesamowicie naturalnie. Udało się to jednak, choć stworzenie tej postaci dużo kosztowało.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Y: The Last Man – historia ostatniego mężczyzny na Ziemi na pierwszym zwiastunie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.