Y: The Last Man – jest plan na pięć sezonów

6 września 2021 | Newsy

Eliza Clark, showrunnerka serialu FX Y: The Last Man, opartego na serii graficznych powieści poinformowała, iż ma plan, aby ukazać całą fabułę w pięciu sezonach.

W jednym z ostatnich wywiadów Clark stwierdziła, iż aby przełożyć na ekran komiks, który zawiera tak dużą ilość numerów, a co za tym idzie materiału źródłowego, potrzeba pięciu lub sześciu sezonów.

Nie zdradzając niczego, komiks jest świetnym materiałem, ale serial będzie miał swoje własne zwroty akcji. Uważam, że telewizyjne produkcje, są najlepsze do pięciu sezonów. – powiedziała Clark

Pierwszy sezon, który zadebiutuje już 13 września, ukaże nam początek kataklizmu i kolejne tygodnie po nim. Zobaczymy jak osamotnione kobiety radzą sobie na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Serial zrobiony jest w kinowym stylu, z wielkim rozmachem i mnóstwem szczegółów. Trudnością było włączenie do produkcji małpki, która powstała w CGI, tak, aby wyglądała ona niesamowicie naturalnie. Udało się to jednak, choć stworzenie tej postaci dużo kosztowało.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Y: The Last Man – historia ostatniego mężczyzny na Ziemi na pierwszym zwiastunie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram