Y: The Last Man – historia ostatniego mężczyzny na Ziemi na pierwszym zwiastunie

}

Data: 6 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX nareszcie opublikowała pierwszą zapowiedź serialu Y: The Last Man, który to opiera się na serii komiksów Briana K. Vaughana i Pia Guerra.

Poniższa zapowiedź ukazuje nam dzień, w którym to w tajemniczy sposób umiera każdy mężczyzna, pozostawiając zdezorientowane kobiety samym sobie. Widzimy chaos i piętrzące się problemy nowego post-apokaliptycznego świata, w którym to jedna z kobiet nadludzkim wysiłkiem stara się uratować to co pozostało jeszcze z starego świata. Możemy przyjrzeć się także ostatniemu z mężczyzn i jego towarzyszowi – małpce kapucynce.

Y: The Last Man skupia się na losach Yoricka Browna, czyli jedynego mężczyzny, który – wraz ze swoja kapucynką – przetrwał tajemniczą plagę. Efektem zagadkowej katastrofy stało się zniknięcie z powierzchni Ziemi wszystkich mężczyzn i samców ssaków. Kobiety układają sobie życie bez brzydszej płci, a Yorick wyrusza na poszukiwania swojej dziewczyny mając nadzieję na przywrócenie tego co zostało utracone i stworzenie czegoś lepszego.

W obsadzie serialu znajdują się Ben Schnetzer jako Yorick, Ashley Romans jako Agent 355, Diana Bang jako dr Allison Mann, Olivia Thirlby jako siostra Yoricka Hero oraz Diane Lane jako matka Yoricka, kongresmenka Jennifer Brown.

Premiera serialu 13 września 2021 roku na FX na Hulu.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Upiór w operze otrzyma kolejną adaptację!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.