Y: 1883 – prequel Yellowstone rozpoczyna produkcję

}

Data: 25 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media w ten poniedziałek, tj. 23 sierpnia rozpoczęły się prace na planie prequela serialu Yellowstone. Zdjęcia powstają w Forth Worth w Teksasie.

Za reżyserię pilota odpowiada Taylor Sheridan, który napisał wszystkie 10 odcinków prequela. Chwilę przed rozpoczęciem produkcji do obsady dołączyła Isabel May, któa wcieli się w Elsę, najstarszą córkę Johna i Margaret Dutton. To jej oczami w dużej mierze zobaczymy zmagania rodziny Dutton, która wyjedzie z Teksasu w poszukiwaniu lepszego życia w Montanie.

Mówi się, iż serial ten realizowany jest z wielkim rozmachem. Budżet przewidziany na jeden sezon, jest podobno większy na wydano na zrealizowanie czterech sezonów Yellowstone.

Premiera serialu na Paramount+ zaplanowana jest na 19 grudnia 2021 roku. To bardzo optymistyczny scenariusz patrząc na to, iż zdjęcia do produkcji dopiero się rozpoczęły. Prawdopodobnie w ten dzień zadebiutuje odcinek pilotażowy Y: 1883, a na resztę przyjdzie nam poczekać.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Gdy królowa zarabia mniej niż książę - kontrowersje w portfelach aktorów "The Crown"

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.