Wywiad z wampirem – zdjęcia do serialu ruszą już w grudniu

5 października 2021 | Newsy

Alan Taylor, reżyser serialu AMC Wywiad z wampirem potwierdza, iż prace na planie rozpoczną się jeszcze w tym roku, a dokładnie w grudniu w Nowym Orleanie.

Serial od AMC liczyć ma osiem odcinków. Scenariusz pisze Rolin Jones. Projekt ten powstaje na podstawie umowy, wedle której stacja AMC przejęła prawa do serii książek Anne Rice Kroniki wampirów.

W Lestata wcieli się Sam Reid, a Luisa sportretuje Jacon Anderson. Lestat to wampir, który przemienił głównego bohatera powieści, pogrążonego w bólu i rozpaczy po stracie ukochanych, Louisa de Pointe du Lac w nieśmiertelnego krwiopijcę i potem do pewnego momentu stał się jego mentorem.

Książka Anne Rice ukazuje nam historię Louisa, który opowiada ją przypadkowego dziennikarzowi. W jedną noc streszcza mu całe swoje dwustuletnie życie.

Źródło: Screenrant

ZOBACZ TEŻ  Into the Dark odnowione na drugi sezon!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram