Wywiad z wampirem – zdjęcia do serialu ruszą już w grudniu

}

Data: 5 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Alan Taylor, reżyser serialu AMC Wywiad z wampirem potwierdza, iż prace na planie rozpoczną się jeszcze w tym roku, a dokładnie w grudniu w Nowym Orleanie.

Serial od AMC liczyć ma osiem odcinków. Scenariusz pisze Rolin Jones. Projekt ten powstaje na podstawie umowy, wedle której stacja AMC przejęła prawa do serii książek Anne Rice Kroniki wampirów.

W Lestata wcieli się Sam Reid, a Luisa sportretuje Jacon Anderson. Lestat to wampir, który przemienił głównego bohatera powieści, pogrążonego w bólu i rozpaczy po stracie ukochanych, Louisa de Pointe du Lac w nieśmiertelnego krwiopijcę i potem do pewnego momentu stał się jego mentorem.

Książka Anne Rice ukazuje nam historię Louisa, który opowiada ją przypadkowego dziennikarzowi. W jedną noc streszcza mu całe swoje dwustuletnie życie.

Źródło: Screenrant

ZOBACZ TEŻ  Into the Dark odnowione na drugi sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.