Wywiad z wampirem – wybrano aktora do roli Lestata

16 sierpnia 2021 | Newsy

Stacja AMC, która wykupiła prawa do literackiej serii Anne Rice Kroniki wampirów, pracuje już nad pierwszym projektem. Na początek serialową wersję otrzyma oczywiście Wywiad z wampirem. Wybrano nawet już aktora, który wcieli się w niezwykle ważną postać – wampira Lestata.

Aktorem, który przejmie tę rolę po Tomie Cruise jest Sam Reid. Wystąpił on m.in. w serialu Bloom czy Owieczki boże.

Lestat to wampir, który przemienił głównego bohatera powieści Louisa de Pointe du Lac w nieśmiertelnego krwiopijcę i potem do pewnego momentu stał się jego mentorem.

Serial od AMC liczyć ma osiem odcinków. Scenariusz do niego napisze Rolin Jones, a reżyserią zajmie się Alan Taylor. Produkcja zadebiutować ma w przyszłym roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Telewizja Polsat kręci dwa nowe seriale!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram