Wywiad z wampirem – rola Claudii obsadzona

6 października 2021 | Newsy

Trwające castingi wyłoniły nareszcie aktorkę, która wcieli się w rolę Claudii w serialu AMC Wywiad z wampirem. Produkcja ta będzie adaptacją jednej z najsłynniejszych powieści Anne Rice.

Claudię sportretuje Bailey Bass, która wystąpiła m.in. w filmie Odrobina nieba oraz Pit Stop. Jest także w obsadzie trzech kolejnych części Avatara.

Dołączyła ona do wcześniej ogłoszonych – Sama Reida, który wcieli się w postać Lestata i Jacoba Andersona. Ten zaś sportretuje Louisa.

Serial swoją premierę ma mieć w 2022 roku. W grudniu w Nowym Orleanie rozpocząć mają się zdjęcia do produkcji. Wywiad z wampirem składać ma się z ośmiu odcinków, za które odpowiada Rolin Jones.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Kingdom – zwiastun specjalnego odcinka koreańskiego serialu o zombie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram