”Wywiad z wampirem” od AMC zakończy się 2. sezonem

}

Data: 14 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Twórca serialu Wywiad z wampirem, Rolin Jones w rozmowie z portalem Variety potwierdził, iż od początku planował przenieść powieść Anne Rice na ekran w piętnastu odcinkach. Pierwszy sezon, który zakończył już swoją emisję liczył ich siedem, na drugi więc składać będzie się osiem epizodów.

Finał pierwszej serii dał nam pożegnanie z Nowym Orleanem i widok na to jak Louis i Claudia podróżują do Europy, którą obecnie toczy II wojna światowa. Drugi sezon odejdzie od ukazania dalszej historii Lestata, skupi się zaś na Armandzie, który odegra tu wielką rolę. Jego postać pojawiła się w finałowym odcinku.

Drugi sezon da nam także odpowiedź na pytanie kim jest pięćset letni wampir potrafiący chodzić w słońcu i mający zdolność latania. Jak mówi Jones dowiemy się także jak wielki wpływ wywarł Armand na Louisa.

Jones zapowiedział także niewielkie zmiany w fabule drugiej serii, w porównaniu do książkowego pierwowzoru, które miałyby pomóc potem scenarzystom dostosować historię do ekranizacji innych książek Rice – Wampir Lestat, Królowa Potępionych i Wampir Armand.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Koniec zdjęć do serii Planeta Singli. Osiem historii – znamy datę premiery

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.