Przeczytano:

Wystawieni – polska premiera tego brytyjskiego serialu tylko w Canal+!

30 04 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Brytyjski komediowy hit Wystawieni polscy widzowie będą mogli obejrzeć w całości. Dwa pełne sezony swoje premiery będą miały w długi weekend majowy online na canalplus.com oraz w CANAL+ SERIALE.

Wystawieni to bardzo na czasie obraz sytuacji, w jakiej znalazła się kultura i rozrywa w związku z pandemią COVID-19.

Dwójka uznanych aktorów (David Tennant i Michael Sheen) kontynuuje przerwane przez lockdown próby do sztuki Sześć postaci w poszukiwaniu autora Luigiego Pirandellego w jedynej możliwej formie – wideokonferencji. Tak naprawdę próby są tylko pretekstem do rozwlekłych dyskusji na tematy niekoniecznie związane ze sztuką. David Tennant i Michael Sheen, zarośnięci, nieuczesani, w rozciągniętych t-shirtach i dresach grają lekko podkoloryzowanych karykaturą, znudzonych zamknięciem w domach samych siebie. Nie trzeba dodawać, że próby idą im jak po grudzie. Nie tylko z powodu niespotykanych dotąd okoliczności, ale także, nie ukrywajmy,  egocentryzmu obu panów. Do tego wszystkiego reżyser Wystawionych – Simon Evans, który w serialu również gra samego siebie, próbującego nadal utrzymać kontrolę na produkcją sztuki. W produkcji zobaczymy też faktycznych członków rodzin głównych bohaterów oraz sporo gościnnych występów gwiazd, jak na przykład pojawiające się w drugim sezonie Whoopie Goldberg czy Judi Dench.

5dae9149e72bbbe7d1f732ed5485d55c
fot. canal+ / na zdjęciu David Tennant

Angielski humor jest oczywistym walorem serialu, ale Wystawieni to prawdziwy popis aktorskich umiejętności Davida Tennanta i Michaela Sheena, którzy jeszcze niedawno wspólnie bawili nas w serialu Dobry omen

Serial został nakręcony głownie przy użyciu wideokonferencji, co skutecznie zaciera granice między fikcją a rzeczywistością.

Oba sezony Wystawionych miały swoja premierę w BBC One. Teraz ten uznany serial komediowy można oglądać w Polsce, wyłącznie w CANAL+. 1 maja CANAL+ SERIALE pokaże cały sezon pierwszy, a 2 maja fani będę mogli zobaczyć wszystkie odcinki sezonu drugiego. Start maratonów każdego dnia o 21:00. Oba sezony będzie również można oglądać online na canalplus.com – odpowiednio od 2 i od 3 maja.

Źródło: informacja prasowa za Canal+

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również