Wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu serialu ”Rodzina na Maxa”

}

Data: 24 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu komediowo-obyczajowej produkcji Rodzina na Maxa. W rolach głównych Anna Smołowik i Nikodem Rozbicki. Do obsady dołączyli Krzysztof Czeczot oraz Krzysztof Zawadzki. Pierwszy sezon serialu dostępny jest wyłącznie na platformie Polsat Box Go.

Serial wybija się na tle seriali komediowo-obyczajowych nie tylko ze względu na obsadę, ale przede wszystkim zaskakującą fabułę. Pod zabawnym tonem produkcji kryją się ważne wątki: jak stworzyć działający związek z dużą różnicą wieku? Co trapi dzisiejszych nastolatków i czym jest współczesna rodzina? Główny bohater to 25-letni Max, który na zabój zakochuje się w dużo starszej od siebie kobiecie z trójką dorastających dzieci i mnóstwem innych kłopotów na głowie.

Na ekranie ponownie plejada znanych i lubianych gwiazd: Ewa Kasprzyk, Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Małecki, Helena Sujecka, Filip Orliński, Zofia Stafiej, Mila Jankowska, Zofia Świątkiewicz i najmłodszy z obsady, Maksymilian Zieliński. Nie brakuje też postaci, w które wcielają się Zofia Zborowska i Michał Czernecki.

Serial Rodzina na Maxa powstał na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem jest TFP. Za reżyserię odpowiada Marta Karwowska. Autorem zdjęć jest Marek Traskowski.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Kuchnia- premiera drugiego sezonu serialu już dziś w Polsat Box Go

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.