Wyspa doktora Moreau będzie serialem!

}

Data: 16 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Dla studia Gunpowder & Sky powstanie serialowa wersja powieści H.G. Wellsa Wyspa doktora Moreau. Za scenariusz odpowie Zack Stentz, który pracował m.in. przy serialu Terminator: Kroniki Sary Connor czy Flash.

Akcja serialu rozgrywać będzie się w współczesności. Wykorzystane zostaną obecne zdobycze cywilizacyjne. Według scenarzysty właśnie teraz jest idealny czas na ponowne odwiedzenie słynnej wyspy doktora Moreau, bowiem modyfikacje genetyczne ukazane w powieści w dzisiejszych czasach odbywają się naprawdę, m.in. modyfikowane genetycznie warzywa czy zwierzęta.

W serialu zajść mają jednak dość znaczące fabularne zmiany. Główną bohaterką będzie kobieta, dr Jessica Moreau, która prowadzi wizjonerskie badania w dziedzinie inżynierii genetycznej. Jej dokonania przyciągają uwagę miliardera, który pragnie osiągnąć kolejny etap w ewolucji człowieka.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  John Malkovich i Jude Law w kontynuacji Młodego Papieża [Young Pope]!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.