Wypuszczeni, by zabić – nowa dokumentalna seria CBS Reality

}

Data: 5 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Jeszcze w tym miesiącu na antenie CBS Reality zadebiutuje nowa dokumentalna seria Wypuszczeni, by zabić. To kryminalna produkcja, która postara się ukazać przyczyny tego, dlaczego niektórzy przestępcy po wyjściu z więzienia ponownie dokonują zabójstw, czasami nawet kilka dni po opuszczenia murów zakładu karnego.

Gospodarzem serii jest dziennikarz śledczy Donal MacIntyre. Każdy z 10 odcinków opowiada historię jednej sprawy, a prowadzący wraz z zaproszonymi ekspertami dogłębnie przygląda się przestępcom i ich zbrodniom. Widzowie będą mogli wysłuchać rozmów zarówno ze świadkami zdarzeń, jak i ze specjalistami z różnych dziedzin, w tym psychiatrą sądowym, byłym funkcjonariuszem służby więziennej i emerytowanym kuratorem sądowym. W kluczowym momencie dla ponownie rozpatrywanej sprawy, Donal MacIntyre i jego goście sprawdzą, czy istniały jakiekolwiek znaki ostrzegawcze dotyczące potencjalnego zagrożenia ze strony byłego więźnia i spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie: czy można było ocalić ludzkie życie?

W jednym z odcinków MacIntyre przyjrzy się bliżej głośnej sprawie Joanny Dennehy, która ma na sumieniu trzy brutalne morderstwa, w tym zabójstwo 31-letniego Polaka, Łukasza S.

Premiera dokumentu 23 stycznia 2022 roku. Emisja co niedzielę o godzinie 22:00.

Źródło: Wirtualne Media

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale francuskie na Netflix - Top 8

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.