Wyjątek – zwiastun oryginalnego anime należącego do gatunku kosmicznego horroru

}

Data: 14 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Czym jest człowiek? Zespół znamienitych artystów, który tworzą Hirotaka Adachi, projektant postaci Yoshitaka Amano, kompozytor Ryuichi Sakamoto i reżyser Yuzo Sato, przedstawia niezwykle oryginalny kosmiczny horror science fiction Wyjątek. Zobaczcie zwiastun.

W odległej przyszłości ludzkość została wypędzona z Ziemi i zmuszona do przeniesienia się do innej galaktyki. Zespół zwiadowczy zostaje wysłany na poszukiwanie planety, którą można poddać procesowi terraformowania. Załoga jest drukowana na biologicznej drukarce 3D, ale awaria systemu powoduje, że jeden z jej członków, Lewis, ulega deformacji. Gdy Lewis zwraca się przeciwko reszcie zespołu, w pogrążonym w przerażających ciemnościach statku rozpoczyna się odliczanie do końca misji.

Premiera serialu już 13 października.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Two Sentence Horror Stories – zobaczcie pierwszą zapowiedź nowej antologii!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.