Wyjaśniamy – 3. sezon ciekawego dokumentu

14 lipca 2021 | Newsy

Netflix zaprezentował zapowiedź 3. sezonu bardzo ciekawego dokumentu Wyjaśniamy, który odpowiada nam na wiele pytań, które sami nawet nie zdając sobie z tego sprawy sobie zadajemy.

Serial ten jest koprodukcją Netflixa i Vox. To pełna pytań i odpowiedzi na nie produkcja, która zaspokoi ciekawość nawet najbardziej dociekliwych.

W poprzednich dwóch sezonach dowiedzieliśmy się m.in. co sprawiło, iż diamenty uznawane są za oznakę statusu i symbol wiecznej miłości, czy jedzenie mięsa ma przyszłość, czym są kulty i jak przyciągają tak wielkie rzesze ludzi oraz czy kiedyś uda nam się wynaleźć sposób na życie wieczne.

Premiera nowego, trzeciego sezonu serialu Wjaśniamy już 16 lipca 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Czy boisz się ciemności? - nowy zwiastun od Nickelodeona!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy