Wychowane przez wilki z zamówieniem na 2. sezon!

}

Data: 18 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Zaledwie 2 tygodnie po premierze serialu na HBO Max, włodarze platformy zdecydowali się dać zielone światło na produkcję drugiego sezonu Wychowane przez wilki.

Serial zdobył uznanie zarówno widzów, jak i krytyków. Spełnił także oczekiwania platformy odnośnie jego oglądalności, która ma tendencję wzrostową, a produkcja nie miała jeszcze swojego finału.

Serial Wychowane przez wilki, którego producentem wykonawczym jest Ridley Scott, opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.

Ten zajmujący najwyższe miejsca na listach serial pięknie splata ze sobą charakterystycznie przedatawiane przez Ridleya science fiction i horror, jednocześnie oferując jedną z najbardziej oryginalnych historii ostatnich lat. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć co przyniesie drugi sezon. – powiedziała Sarah Aubrey, szefowa HBO Max

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wychowane przez wilki – rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.