Wu-Tang: An American Saga z odnowieniem na finałowy sezon

}

Data: 6 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu ponad tydzień po końcu emisji 10-odcinkowego sezonu drugiego serialu Wu-Tang: An American Saga zdecydowała się odnowić ten biograficzny dramat na finałowy, trzeci sezon.

Za produkcję tą odpowiadają RZA i Alex Tse. Serial częściowo opiera się na prawdziwych wydarzeniach i opowiada historię powstania nowojorskiej grupy hip-hopowej Wu-Tang Clan. Akcja toczy się na początku lat 90 ubiegłego wieku, podczas epidemii cracku panującej w najbiedniejszych dzielnicach Nowego Jorku. Poznajemy historię RZA, który pragnie zerwać z nielegalnym biznesem i na stałe zająć się muzyką.

Udaje mu się to i wraz z grupą swoich czarnoskórych przyjaciół wychodzi z przestępczego półświatka powołując do życia jedną z najbardziej utytułowanych grup muzycznych w historii Ameryki. Wu-Tang Clan na swoim koncie ma sprzedaż 40 mln albumów na całym świecie i pięć złotych i platynowych albumów.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Witamy w Utmark – nowy norweski serial komediowy HBO Europe

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.