Wu Assassins – zapowiedź nowego serialu fantasy od Netflixa!

}

Data: 24 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Wu Assassins to nowa propozycja Netflixa z serii fantasy. Oprócz tego znajdziemy w niej mnóstwo scen z wschodnimi sztukami walk, głównie kung-fu. Premiera produkcji 8. sierpnia, a już teraz zerknijcie na pełen akcji zwiastun.

Serial składa się z dziesięciu 45-minutowych odcinków. W głównej roli zobaczymy Iko Uwaisa, znanego z serii Raid. Oprócz niego do obsady należą także Katheryn Winnick, Juju Chan, Lewis Tan, Byron Mann, Tzi Ma i Li Jun Li. Za reżyserię odpowiada Stephen Fung, a showrunnerem i scenarzystą jest John Wirth.

wu assassins netflix images
collider

Uwais wcieli się w rolę kucharza Kai Jina, który niespodziewanie zostaje obdarowany tajemniczą mocą Wu Xing. Ma on za zadanie pokonać mafijne Triady, które trzęsą azjatycką dzielnicą San Francisco. Co ciekawe liderem jednej z Triad jest jego ojciec. Musi także odzyskać naprzyrodzone moce od pięciu przestępców, którzy grożą zniszczeniem świata.

wu assassins poster
collider

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Hawkeye – zakończono produkcję kolejnego superbohaterskiego serialu Marvela

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.