w

Wu Assassins – co wiemy o nowym projekcie Netfliksa?

wu assassins

Nad nową produkcją Netfliksa pracują m.in. Iko Uwais i Stephen Fung. W serialu możemy spodziewać się wartkiej akcji i scen krwawych walk.

Gwiazdor indonezyjskiej serii Raid, czyli Iko Uwais, podpisał już kontrakt na serial akcji Wu Assassins. Wcieli się w nim w postać Kai Jina, młodego kucharza stającego się ostatnim zabójcą Wu. Mężczyzna ma za zadanie przywrócić wpływy pradawnej triady i odbudować panującą kiedyś równowagę. Iko Uwais zagra główną rolę, będzie też producentem, a nawet opracuje choreografię walk. Ma także koordynować kaskaderów.

Pierwszy sezon Wu Assassins składa się z 10 odcinków. Dwa pierwsze epizody wyreżyseruje Stephen Fung znany z pracy przy serialu Into the Badlands: Kraina bezprawia. Z kolei John Wirth (Wrogie niebo) odpowiada za scenariusz. Producentami wykonawczymi będą Chad Oakes i Mike Frislev. W obsadzie oprócz Iko Uwais znajdzie się też Byron Mann.

Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

FOX

The Cool Kids, Rel, Zabójcza broń – jesienne premiery stacji FOX

snowpiercer

Snowpiercer – reżyser Doktora Strange odchodzi z ekipy