Wu Assassins – co wiemy o nowym projekcie Netfliksa?

j
}

Data: 2 lipca 2018

a

Kategorie: Newsy

Nad nową produkcją Netfliksa pracują m.in. Iko Uwais i Stephen Fung. W serialu możemy spodziewać się wartkiej akcji i scen krwawych walk.

Gwiazdor indonezyjskiej serii Raid, czyli Iko Uwais, podpisał już kontrakt na serial akcji Wu Assassins. Wcieli się w nim w postać Kai Jina, młodego kucharza stającego się ostatnim zabójcą Wu. Mężczyzna ma za zadanie przywrócić wpływy pradawnej triady i odbudować panującą kiedyś równowagę. Iko Uwais zagra główną rolę, będzie też producentem, a nawet opracuje choreografię walk. Ma także koordynować kaskaderów.

Pierwszy sezon Wu Assassins składa się z 10 odcinków. Dwa pierwsze epizody wyreżyseruje Stephen Fung znany z pracy przy serialu Into the Badlands: Kraina bezprawia. Z kolei John Wirth (Wrogie niebo) odpowiada za scenariusz. Producentami wykonawczymi będą Chad Oakes i Mike Frislev. W obsadzie oprócz Iko Uwais znajdzie się też Byron Mann.

ZOBACZ TEŻ  Nowe sezony znanych seriali - Superstore i Crashing & High Maintenance

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.